Fal-e-Hafez - فال حافظ شیرازی با تعبیر

درباره سایت فال حافظ شیرازی

Falehafez - فال حافظ شیرازی با تعبیر

تقدیم به آنکه تمام رنج ها را آفرید. باشد که در پس هر رنجی شادی ای هم باشد!

تاریخ آغاز فعالیت سایت: این سایت فعالیت رسمی خود را از تاریخ 12 مهرماه 1385 آغاز نموده است.

انگیزه ی راه اندازی سایت:غیر از دلایل شخصی و اعتقاد و علاقه شدید به حافظ و فال حافظ، امیدوارم با این اقدام کوچک خود توانسته باشم خدمت کوچکی به تمام فارسی زبانان عزیز کرده باشم.

طراح و برنامه نویس: نیما امینی

مطالب سایت:آماده سازی بانک اطلاعاتی و تایپ تعابیر تماماً توسط طراح صورت گرفته، اما با توجه به اینکه این سایت همواره در حال تغییر می باشد، مطالب جدید با نام شخصی که آنها را ارسال کرده در سایت قرار خواهد گرفت.

میزبانی وب و ثبت دامنه: دیجی پارس (DigiPars)

تاریخ راه اندازی نسخه 1.1: این نسخه از سایت در تاریخ 9 آبان ماه 1386 راه اندازی شده است.
تغییرات نسخه 1.1: در این نسخه 3 قسمت جدید به سایت افزوده شد(حافظ شناسی - آلبوم تصاویر - یادداشت های بازدیدکنندگان). علاوه بر آن اصلاحاتی بر روی ساختار کلی سایت اعمال گردید (از جمله افزودن قسمت اعلام غلط های املایی در تعابیر). برخی ایراد های قسمت نمایش فال در سایت خود اصلاح گردید. نمایش فال در پیغام رسان یاهو آماده شد. امکانات جدیدی برای آن دسته از عزیزانی که توسط تلفن همراه خود از سایت بازدید می فرمایند، ایجاد گردید.

تاریخ راه اندازی نسخه 1.2: این نسخه از سایت در تاریخ 14 خرداد ماه 1390 راه اندازی شده است.
تغییرات نسخه 1.2:عمده تغییرات اعمال شده در ارتباط با بهینه سازی رتبه ی سایت در موتور های جستجوگر بوده که در این راستا کلیه ی صفحات سایت از لحاظ ساختاری ویرایش، اطلاعات کلیه قسمت ها به روز و نواقص و معایب پیشین رفع شده. توابع جدیدی برای ایجاد نقشه سایت جهت معرفی به موتور های جستجوگر مورد استفاده قرار گرفته است و برخی امکانات اضافی و بدون استفاده سایت حذف گردید. نمایش آمار بازدیدکنندگان حقیقی و سیستم نمایش تبلیغات متناسب با محل حضور بازدید کنندگان هم راه اندازی شد.

تایخ راه اندازی نسخه 1.3: این نسخه از سایت در تاریخ ۲۰ آبان ماه ۱۳۹۲ راه اندازی گردید.
تغییرات نسخه 1.3: استفاده از توابع جدید برای دسترسی به بانک اطلاعاتی جهت بالا بردن سرعت باز شدن صفحات و همچنین کاهش فشارهای ناشی از استفاده از توابع قدیمی بر روی سرور. اصلاحات جزیی نیز بر روی ساختار نمایش فال در سایت های دیگر نیز صورت گرفت.

تایخ راه اندازی نسخه 1.4: این نسخه از سایت در تاریخ ۱۹ اسفند ماه ۱۳۹۲ راه اندازی گردید.
تغییرات نسخه 1.4: بهینه سازی تکمیلی به منظور افزایش سرعت باز شدن صفحات و همچنین برای رتبه بندی بهتر در موتور های جستجوگر.

تایخ راه اندازی نسخه 1.5: این نسخه از سایت در تاریخ ۱۷ اسفند ماه ۱۳۹۳ راه اندازی گردید.
تغییرات نسخه 1.5: اصلاحاتی جزیی برای نمایش بهتر سایت بر روی تلفن همراه و تبلت.

نسخه 2.0 فال حافظ با تعبیر، معنی و قرائت در دست طراحی می باشد که بزودی در قالب سایتی مجزا راه اندازی خواهد شد!