Fal-e-Hafez - فال حافظ شیرازی با تعبیر

فال حافظ برای تلفن همراه

Falehafez - فال حافظ شیرازی با تعبیر

با توجه به گسترش استفاده روز افزون از سرویس های اینترنت تلفن همراه در کشور و افزایش آمار بازدید هایی که توسط تلفن همراه از سایت فال حافظ صورت می گیرد، بر آن شدیم تا امکانات خاصی را در اختیار این دسته از عزیزان قرار دهیم.

3 نسخه از فال حافظ جهت استفاده در تلفن همراه تدارک دیده ایم که بر حسب نیاز می توانید از هر کدام که مایلید استفاده نمایید که بدین منظور کافیست لینک مربوط به هرکدام را از طریق تلفن همراه خود باز نمایید و یا جهت سرعت بخشیدن به این کار، لینک را در قسمت favorite های مرورگر اینترنت گوشی خود ثبت نمایید.

1- نسخه ی سبک: این نسخه تنها شامل تعبیر فال بوده و فاقد هر گونه تصویر می باشد لذا دارای کمترین حجم ممکن می باشد و کاملاً مناسب برای استفاده ی آن دسته از عزیزانی می باشد که از سرویس های GPRS حجمی استفاده می نمایند. لینک های نسخه ی سبک:

https://www.falehafez.org/phone1

2- نسخه ی عادی: این نسخه شامل غزل و تعبیر فال بوده و فاقد هر گونه تصویر می باشد لذا این نسخه نیز مناسب برای استفاده ی آن دسته از عزیزانی می باشد که از سرویس های GPRS حجمی استفاده می نمایند. لینک های نسخه ی عادی:

https://www.falehafez.org/phone2

3- نسخه اصلی: این نسخه شامل غزل و تعبیر فال بوده و همچنین تصاویر کوچک و کم حجمی را دارا می باشد. لینک های نسخه اصلی:

https://www.falehafez.org/phone3

نکته: در تمامی نسخه های فوق، جهت ایجاد کمترین حجم ممکن در صفحات، بلافاصله پس از باز شدن صفحه، غزل و تعبیر مربوط به فال شما به نمایش گذاشته می شود، لذا بهتر است پیش از فراخوانی صفحه توسط مرورگر، برای فال خود نیت نمایید.